STIŽE NOVA PESMA: Ivana Jordan punim plućima uživa na gliseru na reci Savi
BEOGRADSKA pevačica, kompozitor i tekstopisac Ivana Jordan (44) u maju se opuštala i uživala u Grčkoj i Egejskom moru, a sada letnje julske dane provodi u Beogradu, na reci Savi.
Foto Instagram/ivanajordan_
Ivana se rekom vozi u gliseru, u kupaćem kostimu, a nije joj bitno da li je sunce ili kiša.
- Samo napred! I po kiši i oluji, neka život struji. U iščekivanju nove pesme - objavila je plavokosa pevačica na društvenim mrežama, pored fotografija na kojima pozira u motornom čamcu.
Inače, Jordanova je poslednju autorsku pesmu "Vila" objavila pre više od godinu dana, kada je probala da na takmičenju "Beovizija" postane predstavnik Srbije na "Evrosongu". Nije uspela da se plasira u finale, a pobednice su bile "Harikejn" sa pesmom "Asta la vista".
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)