MLADI GLUMAČKI PAR ČEKA PRVO DETE: Miodrag Dragičević postaje otac! (FOTO)

Новости онлајн

28. 06. 2021. u 10:48

GLUMCI Olivera Olja Bacić i Miodrag Dragičević postaće roditelji.

МЛАДИ ГЛУМАЧКИ ПАР ЧЕКА ПРВО ДЕТЕ: Миодраг Драгичевић постаје отац! (ФОТО)

Foto: Instagram/miodrag_misa_dragicevic

Oni sa ovom informacijom ne žele da izlaze u javnost, makar ne još neko vreme, a presrećni su zbog lepe vesti.

- Nedavno su saznali da će se ostvariti kao roditelji. Raduju se zbog prinove, a vest su podelili samo sa najbližima. Sem najuže porodice i nekoliko bliskih prijatelja niko drugi ne zna da je Olivera u drugom stanju - govori izvor blizak glumačkom paru.

- Još uvek ne znaju kog je pola beba, a to im nije ni važno. Sigurni su da bi se odlično snašli i sa dečakom i sa devojčicom. Jedva čekaju sve što predstoji u vezi sa bebom - dodaje izvor.

Glumački par se upoznao tokom snimanja serije "Žigosani u reketu", gde Miodrag tumači ulogu košarkaša Luke, a Olivera novinarke Tatjane, a malo je trebalo da shvate da ih osim glume privlače i ljubav prema prirodi, životinjama i mnogo čemu drugom.

Podsetimo, Miodrag je rođeni brat glumice Tamare Dragičević.

(Kurir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti