UPALI U SEVERININ STAN, VEZALI KUĆNU POMOĆNICU I UKRALI NAKIT: Detalji drame u domu pevačice, uviđaj policije traje satima
DVA maskirana razbojnika upali su u stan pevačice Severine Kojić, koji se nalazi u hrvatskoj prestonici.
FOTO: Ata images
Lopovi su, kako prenosi "Republika", pokupili sve vredne stvari koje je pevačica imala u stanu.
Trenutno je u toku uviđaj, koji već traje satima, te nadležni prikupljaju dokaze o ovom slučaju.
U stan su ušli nepoznati ljudi i vezali kućnu pomoćnicu, te ubrzo pobegli u nepoznatom pravcu.
- Danas u stanu koji je u vlasništvu ženske osobe (49) počinjeno je krivično delo razbojništva nad ženskom osobom starosti 65 godina od strane dva zasad nepoznata počinioca uz upotrebu sile. Tom prilikom je otuđen nakit. Materijalna šteta se još utvrđuje. U događaju nije bilo povređenih osoba. Sprovodi se daljnje kriminalističko istraživanje u svrhu pronalaženja počinitelja - rekli su u zagrebačkoj policiji za "Slobodnu Dalmaciju".
Preporučujemo
"KAKAV JE OVO KUPAĆI?": Severina fotografijama sa Maldiva iznenadila pratioce (FOTO)
11. 06. 2021. u 18:05
OVO JE OMILjENA TETOVAŽA BRITNI SPIRS: Urađena je naopako i evo šta znači
12. 06. 2021. u 21:03
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)