MERLIN MONRO SPASILA POZORIŠTE OD PROPASTI: Za sve je zaslužna njena marama

POZNATO je da je Merin Monro svoju svilenu maramu ostavila u toaletu hotela Valdorf Astoria u Njujorku dve godine pre smrti.

МЕРЛИН МОНРО СПАСИЛА ПОЗОРИШТЕ ОД ПРОПАСТИ: За све је заслужна њена марама

Foto: AP/Matty Zimmerman

Nakon toga, marama je pripadala umetniku Endiju Vorholu, a potom i vlasniku galerije, koji je maramu predao tvorcu i direktoru jednog pozorišta.

Kakvu je tačno ulogu čuvena marama imala u očuvanju pozorišta možete pročitati klikom na link: Merlin Monro spasila pozorište od propasti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

SEDMORO SRBA UBIO TOMPSON ILI NJEGOV BRAT? Svedoci masakra u selu kod Knina otkrivaju strašne detalje zločina (FOTO)