PREMINUO PERO GUDELJ: Vlasnik “Fisa” izgubio bitku sa koronom
OSNIVAČ “Fisa” Pero Gudelj nakon kraće i teške bolesti preminuo je danas u Vitezu, potvrdili su iz kompanije "Fis" Vitez. Poslednjih meseci znalo se da je Gudelj bolestan, a lečio se u Austriji i Bosni i Hercegovini
Foto: AVAZ
Bio je suvlasnik i osnivač trgovačkog lanca “Fis” Vitez, jedne od najvećih kompanija u BiH, koja zapošljava 3.250 radnika.
Pero Gudelj rođen je 26. maja 1955. godine u selu Gornja Večerska u Vitezu.
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)