ŠAKIĆ PREDAT TUŽILAŠTVU: Nađena uniforma koju je nosio kad je pucao?

О. М.

29. 07. 2020. u 10:34

Siniša Šakić zvani Kinez predat je Tužilaštvu RS uz izveštaj o počinjenom krivičnom delu teško ubistvo Slaviše Ćuluma.

ШАКИЋ ПРЕДАТ ТУЖИЛАШТВУ: Нађена униформа коју је носио кад је пуцао?

Foto D. Pozderović

Iz MUP RS je saopšteno da su pripadnici Uprave za organizovani i teški kriminalitet juče izvršili pretrese na nekoliko lokacija u Banjaluci koje koristi Šakić.

- Tom prilikom pronađena je maskirna uniforma za koju postoji sumnja da je korišćena pri izvršenju krivičnog dela, kacige, pištolj „glok“ sa izbrušenim serijskim brojem sa mecima, više mobilnih telefona, novac, putničko motorno vozilo BMV, motocikl skuter „T maks”, kao i drugi predmeti koji se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnog djela, a koji će biti veštačeni u krivičnom postupku - saopštio je MUP RS.

Foto D. Pozderović

Pronađena uniforma

Oprema koja je nađena kod Šakćia

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!