AGONIJA NE PRESTAJE: Građani Drvara i Grahova ponovo najavljuju blokade zbog otpada iz Italije (FOTO)
16. 07. 2020. u 07:28
GRAĐANI Drvara i Grahova nisu zadovoljni kako se rešava problem oko tekstilnog otpada iz Italije, koji je početkom jula dovezen na to područje.
Povezane vesti
AKCIJA "VIKER": Pretresi i hapšenja u Banjaluci, zaplenjeno 4 kilograma marihuane (VIDEO)
NA području Banjaluke pronađeno je i oduzeto oko četiri kilograma opojne droge marihuana u toku operativne akcije kodnog naziva "Viker" koju sprovode pripadnici MUP-a Srpske.
15. 07. 2020. u 14:32
Najnovije iz rubrike
BHRT PRED GAŠENJEM: Bosanskohercegovački javni emiter u finansijskoj dubiozi od 100 miliona KM
RADIO-TELEVIZIJA Bosne i Hercegovine (BHRT) nalazi se u ozbiljnoj finansijskoj i operativnoj krizi zbog čega su u danas prekinuli prekid program na 24 sata, kako bi upozorili nadležne šta im sledi.
26. 02. 2026. u 23:15
ZA SKENERE 112 MILIONA: Šmit naredio da se prebaci novac CIK BiH
KRISTIJAN Šmit, visoki predstavnik u BiH kojeg RS ne priznaje, izdao je odluku kojom traži od ministra finansija u Savetu ministara Srđana Amidžića da obezbedi 112 miliona KM za uvođenje novih tehnologija u izborni proces za oktobarske Opšte izbore u BiH. To znači uvođenje skenera za glasačke listiće i digitalno brojanje glasova.
25. 02. 2026. u 17:58
ČLANSTVO PDP NE ŽELI KOD STANIVUKOVIĆA: Predstavnici Partije demokratskog progresa izloženi velikim pritiscima
KADA je Draško Stanivuković predsednik Partije demokratskog progresa (PDP) formirao prošle godine Pokret Sigurna Srpska (PSS) odmah se otvorilo pitanje da li će ta stranka ostati na političkoj sceni ili će se utopiti u novoformirani pokret. Poslednja dešavanja oko PDP pokazaju da postoji veliki deo članstva partije koji se toj ideji protivi.
25. 02. 2026. u 06:45
DODIK ZAPANJEN: Uznemirujuće da u zemlji koja je imala atentat na premijera neki ismejavaju pretnje predsedniku
SOLIDARAN sam s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u trenutku kada bezbednosne službe hapse osumnjičene za planiranje atentata na njega, rekao je predsednik SNSD-a Milorad Dodik.
24. 02. 2026. u 17:21
PORODILJA IZ BANJALUKE HITNO PREVEZENA HELIKOPTEROM U BEOGRAD: Dijagnostikovano joj moždano krvarenje
OGLASILI se iz Uprave za vazduhoplovstvo MUP-a Republike Srpske.
24. 02. 2026. u 12:32
Komentari (0)