DEVOJKA POGINULA U DIREKTNOM SUDARU SA KAMIONOM: Stravična nesreća kod Prnjavora
GORDANA Cvijanović (25) iz Srpca poginula je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu Prnjavor - Čelinac kada je došlo do direktnog sudara njenog "gofla" sa kamionom "merecedes".
FOTO: Portal Antena M
Nesreća se dogodila u utorak ujutro oko 7.00 časova u mestu Drenova kod Prnjavora. Prema nezvaničnim informacijama Cvijanovićeva je išla iz Čelinca prema Prnjavoru kada je došlo do direktnog sudara sa kamionom, koji je naišao iz suprotnog pravca.
- U saobraćajnoj nezgodi učestvovala je Gordana Cvijanović sa automobilom "golf" i kamion "mercedes" kojim je upravljao Gordan Đukić (24) iz Vukosavlja. U nezgodi je smrtno stradala Cvijanović - rečeno je u Okružnom javnom tužilaštvu u Banjaluci.
Dodaju da je uviđaj na mestu nesreće izvršio dežurni tužilac OJT Banjaluka zajedno sa policijskim službenicima PS Prnjavor.
-Tužilac je naložilo da se preduzmu sve istražne mere i radnje kako bi se utvrdile tačne okolnosti i uzrok saobraćajne nesreće. Naložena je i obdukcija tela stradale koja će biti obavljena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske - navode u Tužilaštvu.
Preporučujemo
DETALjI TEŠKOG SUDARA VOZA I AUTOMOBILA U OKOLINI KIKINDE: Dvoje putnika povređeno
20. 06. 2023. u 15:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)