EPIDEMIOLOZI STRAHUJU OD PRAZNIKA: I dalje nepovoljna epidemiološka situacija u Trebinju
EPIDEMIOLOŠKA situacija u Trebinju je i dalje veoma složena zbog velikog broja novozaraženih svake sedmice, kažu u trebinjskom Domu zdravlja, a trenutno je taj broj u blagom padu u odnosu na prethodna četiri meseca, kada je beleženo i po 200 obolelih sedmično.
Foto; D. C.
Ona je dodala da se novi talas novozaraženih očekuje nakon novogodišnjih i božićnih praznika.
- Ono što svakako izaziva strepnju su i naredna velika privatna okupljanja za Novu godinu, Božić i slave. Nadamo se da će naši sugrađani, ipak biti razumni i shvatiti u kakvoj se situaciji još uvek nalazimo i potruditi se da sačuvaju svoje i zdravlje najmilijih – rekla je dr Jelena Durić, epidemiolog u Domu zdravlja Trebinje.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)