STEVANDIĆ: Protesti u Srbiji imaju cilj rušenje Vučića i zaustavljanje napretka Srbije!
KOMENTARIŠUĆI skorašnje proteste u Srbiji, predsednik Ujedinjene Srpske, dr Nenad Stevandić smatra da se oni dešavaju kao reakcija na uspeh Aleksandra Vučića i Srbije,.
Foto: Ognjen Matavulj
Kako navodi, dešavaju se zbog činjenice da je Srbija postala vojni, ekonomski i politički lider regiona, i da zemlje kojima ta uloga Srbije ne odgovara, pokušavaju izazivanjem unutrašnjih sukoba da zaustave njen napredak.
Stevandić je rekao da je svrha protesta politička, a ne ekološka, i da tako nešto neko "samo neuk ili plaćen" ne može da vidi.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (6)