DRAMA ISPRED SREDNJOŠKOLSKOG DOMA: Uhapšen muškarac s dva noža
BANjALUČKA policija uhapsila je R.Ć. iz Čelinca koji je sa dva noža u rukama ušao u dvorište Srednjoškolskog doma.
Ognjen Matavulj
Portparol PU Banjaluka Danijela Mučibabić kaže da je policiji prijavljeno da se u blizini doma kreće muškarac, koji u rukama drži dva noža.
- Policijski službenici postupili su po prijavi i na licu mesta su pronašli i priveli R.Ć. iz Čelinca od koga su oduzeta dva noža - rekla je Mučibabić, navodeći da je u toku utvrđivanje svih okolnosti ovog događaja.
Kako saznajemo R.Ć. je na sebio nosio neku vrstu uniforme, sa tamnom jaknom s natpisom "polis" i bež hlače. Učenici su se uplašili nakon što su primetili da se s noževima kreće po dvorištu doma, pa su odmah pozvali policiji. Nije poznato kakvu je nameru imao R.Ć.
Preporučujemo
NOVI PLAN ZAPADA: Brišu "Dejton" da u Briselu slome Republiku Srpsku
03. 12. 2021. u 09:00
TUČA U KAFIĆU U BANjALUCI: Dve osobe u bolnici, uhapšen osumnjičeni
02. 12. 2021. u 16:18
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)