NAD SRPSKOM SE VRŠI TORTURA: Dodik o sramnom poništenju kazne zločincu Sakibu Mahmuljinu (VIDEO)
SRPSKI član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Republika Srpska u podređenom položaju i da se nad njom vrši tortura, ocenivši neprihvatljivim da Apelaciono veće Suda BiH poništi kaznu bivšem komandantu Trećeg korpusa takozvane Armije BiH Sakibu Mahmuljinu.
foto DGavrić
Dodik je rekao da iz Srpske uporno govore da taj sud nije objektivan, da nije sud pravde, nego je sud za Srbe.
- To je neprihvatljivo. On je osuđen na deset godina što je bilo isuviše malo, a i to malo ukidaju na ovaj način, čekajući da odu svedoci da nestanu ljudi koji mogu da kažu nešto o tim događajima - rekao je Dodik.
Dodik je dodao da se nad Srpskom vrši tortura u različitim segmentima, pa ukazao na odluke Ustavnog suda o zemljištu, šumama.
(RTRS)
BONUS VIDEO: SKANDIRANjE GENERALU RATKU MLADIĆU - Aidini gađaju jajima ljude, nacionalisti pevaju
Preporučujemo
"PROTERAJTE AMBASADORA RUSIJE IZ BIH": Poslaniku u parlamentu BiH smeta istina
11. 11. 2021. u 18:01
RUSKI AMBASADOR U BiH: Rusija će podržati samostalnu Republiku Srpsku
11. 11. 2021. u 17:48
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)