VELIKA OBJAVA DONALDA TRAMPA: Bivši predsednik SAD izašao pred pristalice, pa najavom izazvao oduševšenje u publici (VIDEO)
BIVŠI predsednik Donald Tramp podstakao je spekulacije da će se njegova snaja Lara Tramp kandidovati za Senat u Severnoj Karolini.
Foto: EPA/ilustracija
Tramp je to izneo tokom spontanog govora na Mar-A-Lago prikupljanju sredstava za spašavanje na ranču velikih pasa.
Već duže vreme se spekuliše da će se Lara Tramp, supruga Erika Trampa, drugog sina bivšeg predsednika, kandidovati za mesto u Senatu Severne Karoline koje trenutno zauzima Ričard Bur, koji je 2016. najavio da neće tražiti reizbor.
Bur je glasao da se osudi Tramp na drugo suđenju za opoziv. Govor je na Tviteru podelio izveštač VPTV-a Tim Alan Voker.
- Nisam se baš pripremio za ovo, ali prolazio sam i čuo kako svi vrište - rekao je Tramp.
Zatim je spomenuo svoju snahu, koja je bila jedan od organizatora događaja koji je trebao da olakša spašavanje pasa iz Kine.
- Želim da zahvalim Lari, koja je bila tako neverovatna, ne znam, kandiduje se za Senat. Čujem da će se kandidovati za Senat! - rekao je Donald Tramp, uz glasno klicanje okupljene gomile.
(Independent)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)