BALISTIČKE RAKETE PADAJU NA DŽIHADISTE: Eksplozije tresu sever Sirije, pogledajte snimak žestokog napada (VIDEO)
SERIJA jakih eksplozija potresla je sever Sirije, nedaleko od gradova Tarin i Al Humran na teritoriji koju kontrolipu proturski džihadisti.
Foto: Printscreen
Istovremeni napadi na dve različite lokacije su izvršeni sa čak četiri balističke rakete, koje je pratila "kiša" artiljerijskih projektila.
Glavna meta su bila naftna skladišta džihadista u Al Humranu i Tarinu. Nakon žestokih napada izbili su veliki požari nedaleko od tih gradova.
Za sada nije poznato da li su napad izvršile ruska vojska raketama "iskander", ili sirijska armija koja u svom arsenalu ima balističke rakete sovjetske proizvodnje "Točka".
Skladišta nafte na severu Sirije su sve češće mete napada ruske i sirijske armije. Te objekte džihadisti koriste za švercovanje sirijske nafte u Tursku.
Više informacija o ratu u Siriji i situaciji na Bliskom istoku možete pročitati KLIKOM OVDE.
Preporučujemo
AMERIČKI MEDIJI TVRDE: Bajden u poslednjem trenutku odustao od drugog napada na Siriju
04. 03. 2021. u 22:10
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)