MISTERIOZNI DRONOVI PONOVO RAZNOSE DŽIHADISTE: Žestoki napadi u Alepu, evo ko stoji iza tajnovitih operacija

Новости онлине

21. 12. 2020. u 09:24

ILEGALNO skladište proturskih militanata na severoistoku provincije Alepo je uništeno u seriji žestokih napada dronovima.

МИСТЕРИОЗНИ ДРОНОВИ ПОНОВО РАЗНОСЕ ЏИХАДИСТЕ: Жестоки напади у Алепу, ево ко стоји иза тајновитих операција

Foto: Ministarstvo odbrane Ruske Federacije/Printscreen

Prema izveštajima sa terena koje prenosi libanski portal Al Masdar, dronovi, za koje se pretpostavlja da su ruski, su u tri uzastopna udara razneli položaje džihadista i punktove za šverc nafte nedaleko od grada Al-Bab.

Bespilotne letelice su na maloj nadmorskoj visini kružile iznad sela Tarin, pre nego što su se sručili na Al-Bab.

Za sada nema izveštaja o žrtvama u redovima džihadista.

Iako još uvek nema zvanične potvrde da su Rusi izveli napad, izvor iz Alepa je za Al Masdar rekao da su udare izveli ruski dronovi, koji pretstavljaju stalnu opasnost za džihadiste u Al Babu i Džarablusu.

Napad vrlo sličan ovom se desio i u oktobru, kada su u žestokom bombardovanju potpuno uništeni položaji i skladišta nafte džihadista nedaleko od granice sa Turskom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)