VATRENA STIHIJA TUTNJI AMERIKOM: Evakuisano 25.000 ljudi, 500 vatrogasaca u borbi sa plamenom! (FOTO)

Тањуг

04. 12. 2020. u 12:21

VATROGASCI se još bore kako bi ukrotili šumski požar na padinama brda jugoistočno od Los Anđelesa, 24 sata nakon što je izbio u šumovitom kanjonu, a za koji se sumnja da ga je izazvao neispravan domaći generator.

ВАТРЕНА СТИХИЈА ТУТЊИ АМЕРИКОМ: Евакуисано 25.000 људи, 500 ватрогасаца у борби са пламеном! (ФОТО)

Foto: EPA

Ugašeno je oko 10 odsto požara, zbog kojeg je evakuisano oko 25.000 ljudi, ali vatrena stihija i dalje besni na 6.400 hektara, prenosi Rojters.



Dvoje od oko 500 vatrogasaca poslatih na lice mesta je hospitalizovano sa povredama, objavila je vatrogasna uprava okruga Oranž na Tviteru.

Lokalni stanovnici su rekli da se plamen zapalio kada su vlasnici kuće bez struje pokušali da pokrenu svoj generator i on je eksplodirao.

Vatrogasni službenici još nisu saopštili mogući uzrok požara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?