TRAMP FOTOGRAFIJOM DOKAZAO DA JE POKRADEN: O čemu se ovde radi? Bajdenu palo sa neba 100 odsto glasova!?
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp objavio je fotografiju koja dovodi u sumnju izbore u Mičigenu!
Foto: EPA
Na fotografiji se jasno vidi da je Bajden dobio 100 odsto glasova u jednom brojanju posle pauze u Mičigenu.
- Ovo je dovoljan razlog za odlazak na sud. Nijedna iskrena osoba ne može ovo da pogleda i da kaže da je to normalno i da nije zabrinjavajuće - piše u tvitu koji je Tramp podelio.
Tramp je javnost pitao:
- O čemu se ovde radi?
Preporučujemo
SMEJE MU SE CELA AMERIKA: Novi Bajdenov gaf i to neposredno pred izbore! (VIDEO)
02. 11. 2020. u 21:08
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)