PREMINULA PETA ŽRTVA: Tužne vesti iz Beča, lekari pokušali sve

03. 11. 2020. u 16:33

AUSTRIJSKA državna televizija ORF javlja da je preminula i peta žrtva sinoćnjeg terorističkog napada u Beču. Radi se o 21-godišnjem mladiću koji je preminuo u bolnici danas oko podne od posledica ranjavanja.

ПРЕМИНУЛА ПЕТА ЖРТВА: Тужне вести из Беча, лекари покушали све

Foto: EPA

Prema neslužbenim informacijama, mladić je pogođen s četiri metka u prsa. Prilikom dolaska u bolnicu još uvek je davao znake života i  ekari su uspeli da ga stabilizuju.

Stanje mu se, međutim, jutros naglo pogoršalo i svi napori doktora da ga spasu nisu urodili plodom.

(Kliks)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ANA VOLELA TENISERA? Španski mediji brujali o njihovoj romansi - možda bi kraj njega bila srećnija