TRAMPOV SIN (14) IMAO KORONU: Prva dama SAD objavila kako se oseća njen sin
PRVA dama SAD Melanija Tramp objavila je da je njen 14-godišnji sin Baron Tramp testiran pozitivno na korona virus.
Foto: EPA
Najmlađi Tramp nema simptome bolesti, objavila je njegova majka.
Melanija je u saopštenju navela da je njen sin prvobitno bio negativan nakon što je potvrđeno da su ona i predsednik SAD zaraženi, ali nakon nekoliko ponovljenih testiranja i Beron je dobio pozitivan rezultat.
- Na naše olakšanje testiran je negativno, ali opet, kao što su i mnogi roditelji razmišljali prethodnih nekoliko meseci, nisam mogla da prestanem da mislim šta će biti sutra ili prekosutra. Moji strahovi su se obistinili kada je testiran ponovo i kada je bio pozitivan - navela je Melanija.
Dodala je da je Beron "jak tinejdžer" i da nema nikakve simptome.
Otkrila je da se njen sin oseća dobro i da je "trenutno negativan" na novi korona virus.
(Telegraf)
Preporučujemo
TRAMP PONOVO TESTIRAN! Američki predsednik dobio rezultate, oglasio se i njegov lekar
13. 10. 2020. u 00:12
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (1)