POŽAR U SKUPŠTINI U SEULU: Evakuisano skoro 500 osoba, povređeni hitno zbrinuti
SKORO 500 ljudi evakuisano je danas kada je požar izbio u jednom delu Skupštine u zapadnom Seulu, saopštile su vlasti.
Tanjug
Požar je izbio u 11.52 časova u sali za prijem u sklopu skupštinskog kompleksa, u kojem se nalazi sala za konferencije i sala za venčanja, preneo je Jonhap.
Prema podacima vatrogasnih službi, evakuisano je oko 480 ljudi, uključujući novinare i goste na svadbi.
Šest osoba je primilo prvu pomoć zbog udisanja dima, ali ozbiljnije povrede nisu prijavljene.
Požar je potpuno ugašen oko 13 časova, a istraga o tačnom uzroku nesreće je u toku.
Preporučujemo
ŠOKANTNE TVRDNjE SEULA: Ovo je tačan broj poginulih vojnika Severne Koreje u Ukrajini
19. 12. 2024. u 06:56
PRIVEDEN KOMANDANT VOJNE OBAVEŠTAJNE SLUŽBE: Počelo hapšenje u Južnoj Koreji
18. 12. 2024. u 07:27
JUŽNOKOREJSKA VLADA PONOVO UPADA U PREDSEDNIČKU KANCELARIJU: Oglasio se Junov advokat
17. 12. 2024. u 10:44
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)