NAKON 12 GODINA: Ambasada Turske u Siriji nastavila rad
TURSKA državna zastava podignuta je na zgradi turske ambasade u Damasku i aktivnosti ambasade su nastavljene posle 12 godina, preneli su danas turski mediji.
Foto: Piksabej
Ambasada Turske koja se nalazi u diplomatskoj četvrti Damaska je za vreme bivšeg režima Bašara al Asada nastavila da radi neko vreme nakon početka konflikta u Siriji, ali je 26. marta 2012. prestala sa svakodnevnim aktivnostima.
BONUS VIDEO: IZRAEL NAPAO SIRIJU? Društvenim mrežama šire se snimci, još nema zvaničnih potvrda
Preporučujemo
SAD USPOSTAVILA DIREKTAN KONTAKT Vašington na vezi sa novim vlastima u Siriji
14. 12. 2024. u 17:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)