TRAMP I MASK NA LANSIRANJU: Spejs eks izveo šesti probni let Staršipa iz Teksasa
KOMPANIJA Spejs eks (SpaceX) američkog milijardera Ilona Maska lansirala je danas šesti probni let svemirskog broda "Staršip" iz Teksasa, a lansiranju je prisustvovao novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp.
Foto: AP
NASA planira da koristi "Staršip" za slanje ljudi na Mesec u okviru svog "Artemis" programa, preneo je Rojters.
Tramp je rekao da će imenovati Maska za šefa novoformiranog Odeljenja za efikasnost vlade u novoj administraciji.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSI POKAZALI SNIMAK: Dron kamikaza uništio haubicu francuske proizvodnje
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)