OTKRIVEN MONSTRUM: Vlasnik pogrebne kuće uhapšen zbog otkrića 18 tela u različitim fazama raspadanja

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

29. 10. 2024. u 23:45

VLASTI u Džordžiji podigle su optužnicu protiv vlasnika pogrebne kuće u gradu Daglas, Krisa Lija Džonsona, nakon što je u tom objektu pronađeno 18 tela u različitim fazama raspadanja, saopštio je Istražni biro Džordžije (GBI).

ОТКРИВЕН МОНСТРУМ: Власник погребне куће ухапшен због открића 18 тела у различитим фазама распадања

Foto: Profimedia

Kako je navedeno, Džonson (39) je uhapšen, a zatim optužen za zlostavljanje mrtvog tela.

Istraga je započela istragu tokom vikenda, nakon što su zamenici šerifa okruga Kofi zatražili pomoć kada su dostavljali pogrebnoj kući obaveštenje o deložaciji.

U nalozima za hapšenje se navodi da je u više slučajeva Džonson zanemario proces pravilnog skladištenja tela, što je ''ozbiljno unakazilo“ tela preminulih ljudi, prenosi AP.

GBI je radio sa članovima porodice kako bi saznao više o uključenim preminulim ljudima i opisao je kao složenu istragu. Istraga se nastavlja, a očekuju se dodatne optužbe, navodi se u saopštenju agencije.

Na sudu u ponedeljak, sudija je odlučio da će Džonson biti zadržan u zatvoru i da neće biti pušten pre suđenja zbog težine optužbi i očekivanja da će biti podignute dodatne optužbe, pokazuju sudski zapisi.

Džonson je u sudskim zapisima naveo da ne želi da ga zastupa javni branilac jer je planirao da angažuje sopstvenog advokata.

On se kandidovao za mrtvozornika okruga Kofi ranije ove godine, ali je poražen na predizborima u maju.

(Tanjug)

BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

OD PENZIJE LEPO ŽIVIM: Ceca Kitić dobija pozamašnu svotu novca od države