KROKODIL NAPAO ČOVEKA: Bizarna situacija na proslavi, gosti nisu mogli da veruju šta se dešava
NA zabavi u Stokholmu starijeg čoveka napao je krokodil.
Foto Pixabay
Gmizavac je zario zube u ruku osamdesetodišnjaka, a napad se dogodio pred 75 gostiju na godišnjoj zabavi koja se održava u zoološkom vrtu i akvarijumu Skansen u centru Stokholma.
- Pokušao sam da nateram krokodila da popusti stisak - rekao je za Aftonbladet TV voditelj, stručnjak za krokodile i domaćin zabave Jonas Valstrom.
On je naveo da je posmatrao napad sa samo nekoliko metara udaljenosti. Napadnuti čovek je trebalo da održi govor tokom večere i postavio je platformu koja se graničila sa utočištem za krokodile u akvarijumu Skansen.
Nakon što je ispružio ruku preko zaštitnog stakla napao ga je krokodil.
Valstrom je rekao da je uzalud pokušao da povicima zaustavi životinju, koja je duboko zarila zube u ruku žrtve.
- Ono što mi je prošlo kroz glavu je da moram da nateram krokodila da pusti ruku, bilo je mnogo krvi - rekao je Valstrom.
Među gostima je bilo i troje lekara koji su pritekli u pomoć i pokušali da zaustave krvarenje pojasom i salvetama, dok su čekali hitnu pomoć. Prema portparolu bolnice, stanje povređenog čoveka je stabilno.
U akvarijumu u Skansenu nalaze se dva primerka retkog kubanskog krokodila.
(Tanjug)
BONUS VIDEO: POPLAVE U MILANU: Pogledajte kako izgledaju ulice posle obilnih padavina
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)