KENEDI ODGOVORIO NA TEŠKE OPTUŽBE: "Ja nisam dečak iz crkve, imam toliko kostura u svom ormaru
NEZAVISNI američki predsednički kandidat Robert F. Kenedi Mlađi rekao je danas, odgovarajući na pitanje Veniti Fera da li je seksualno napao bivšu porodičnu dadilju, da ima "puno kostura u svom ormanu".
Foto: EPA
U članku Veniti Fera navodi se da su 1998. Kenedi i njegova tadašnja supruga Meri Ričardson angažovali 23-godišnju Elizu Kuni kao svoju bebisiterku, koja je rekla za časopis da ju je Kenedi "dodirivao" u kuhinji.
Upitan o tim optužbama, Kenedi je rekao: "Ja nisam dečak iz crkve. Imam toliko kostura u svom ormaru da bih, kada bi svi mogli da glasaju, mogao da se kandidujem za kralja sveta", rekao je on.
BONUS VIDEO: HUTI OBJAVILI SNIMAK: Novi bespilotni čamac koji cilja brod Transvorld Navigato
Preporučujemo
JA POBEĐUJEM TRAMPA: Robert Kenedi Mlađi - Prihvatio bih da zamenim Bajdena
02. 07. 2024. u 22:12
AMERIKANCI PRIZNALI: Ukrajini stiže velika vojna pomoć, ali to nije sve
02. 07. 2024. u 17:16
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
U TELU UKRAJINSKOG VOJNIKA NAĐENA GRANATA? Leš vraćen iz Rusije, hitno evakuisana mrtvačnica (FOTO)
TOKOM obdukcije stradalog ukrajinskog vojnika, čije je telo vraćeno iz Rusije u sklopu razmene, forenzičari su navodno otkrili neeksplodiranu granatu. Zbog opasnosti, osoblje mrtvačnice je evakuisano, a kontradiverzione ekipe i stručnjaci za razminiranje uklonili su i uništili eksploziv.
14. 03. 2026. u 07:49
Komentari (0)