BAJDEN OPET "POBRKAO LONČIĆE": Američki predsednik šokirao rečima o Putinu (VIDEO)
POZNAVATI Vladimira Putina, jednog od najmoćnijih ljudi današnjice, donekle se smatra i znakom prestiža, a jedan od onih koji se hvale kako ruskog lidera znaju zamalo pa od pamtiveka je i američki predsednik Džozef Bajden.
Džo Bajden i Vladimir Putin / Foto AP
Predsednik Amerike, koji ne može da se seti ni kada mu je umro sin Bo, kao ni da li trenutno ratuje u Ukrajini ili Iraku, tako se odlično "seća" da Putina poznaje čak 40 godina.
- Poznajem ga više od 40 godina. Brine me već 40 godina. On nije pristojan čovek. On je diktator i bori se da osigura da svoju zemlju drži na okupu, a da i dalje nastavi rat - tvrdi Bajden.
Bajden je, ako mu je verovati (a nije) ruskog predsednika upoznao otprilike onih godina kada se oženio drugom suprugom Džil, početkom osamdesetih godina prošlog veka.
Problem je, međutim, što su se dvojica lidera prvi put sreli tek 2011. godine.
- Američki predsednik Džo Bajden i ruski predsednik Vladimir Putin (…) prvi put su se sreli 2011. godine, kada je Bajden, tadašnji potpredsednik SAD, po sopstvenom iskazu Putinu, tada ruskom premijeru, rekao: "Mislim da nemaš dušu" - pisao je svojevremeno "Forin polisi".
Ovaj osamdesetčetvorogodišnjak uspeo je nekako da 13 godina pretvori u četrdeset. Kako? Možda bi to mogli objasniti stručnjaci iz tima njegove kampanje koji tvrde da je on potpuno bistar i sposoban da vodi državu?
(Rt.rs)
Preporučujemo
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)