GRUPNO SILOVANJE STUDENTKINJE: Uhapšena tri Francuza u Đenovi
TRI francuska državljana uhapšena su u luci u Đenovi zbog navodnog grupnog silovanja 19-godišnje devojke na kruzeru, rekli su danas izvori za Ansu.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Devojka, koja je bila na studentskom putovanju, navodno je bila napadnuta u subotu nakon što se ukrcala na brod u italijanskom gradu Ćivitavekija.
Mladići, koji su se ukrcali u Marseju, navodno su je silovali,
nakon što su žrtvu namamili u kabinu.
U stanju šoka, devojka je zločin prijavila kapetanu kruzera, koji je potom pozvao policiju.
Brod je zadržan u luci u Đenovi usled početka istrage, što uključuje analizu kamera za video-nadzor.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSKA ARTILjERIJA NA DELU: jedinica gađala položaje ukrajinske vojske na frontu u Hersonu
Preporučujemo
TRAMP NACRTAO NOVE METE, PRETI OD AMERIKE DO EVROPE! Šok u Karakasu, potpuni zaokret Madurove potpredsednice
SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.
05. 01. 2026. u 08:27 >> 09:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)