POLJSKA I SAVEZNICI DIGLI AVIONE: Drama na istoku zbog intenzivnih akcija Rusije u Ukrajini
AVIJACIJA Poljske i savezničkih zemalja podignuta je zbog „intenzivnih” akcija Rusije u Ukrajini, javlja operativna komanda Oružanih snaga Poljske na društvenoj mreži Iks.
Foto. Profimedia
- Napominjemo da poljski i saveznički avioni rade u vazdušnom prostoru, što može dovesti do povećanja nivoa buke, posebno u jugoistočnom delu zemlje. Večeras se primećuje intenzivna aktivnost dalekometne avijacije Ruske Federacije u vezi sa raketnim udarima po objektima koji se nalaze na teritoriji Ukrajine - stoji u saopštenju.
Foto. Profimedia
Napominje se da su „pokrenute sve neophodne procedure za obezbeđivanje bezbednosti poljskog vazdušnog prostora i da se situacija prati“.
Širom Ukrajine od 04:50 po moskovskom vremenu proglašena je uzbuna za vazdušni napad.
Preporučujemo
NISMO SE TAKO DOGOVORILI: U Kijevu su ogorčeni zbog podmuklog plana NATO
05. 04. 2024. u 20:44
UPOZORENjE ILONA MASKA: "Ovako bukvalno počinje film o nuklearnoj apokalipsi..."
05. 04. 2024. u 18:39
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)