OBRT U SLUČAJU POGIBIJE BUGARSKOG NACISTE: Telo mu još na ratištu, otkriveno gde je nastradao
TELO Svetoslava Slavkova, bugarskog naciste koji je poginuo u Ukrajini, i dalje je na ratištu, saznaje OFFNews.
Foto: Privatna arhiva
Slavkov je poginuo u blizini Kupjanska, a ne kod Avdejevke, kako su bugarski mediji ranije objavili.
Kod Kupjanska se već duže vreme vode teške borbe, ali u poslednje 2 nedelje ruske trupe su dobile nova pojačanja u ljudstvu, borbenoj opremi i municiji, a napadi su žešći nego inače, navodi se u tekstu.
Preporučujemo
AMERIČKA KASA PRESUŠILA Kirbi: SAD više nemaju sredstava za podršku Kijevu
04. 01. 2024. u 11:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)