"IZGUBILI SMO SVE" Tramp o kolapsu Amerike - Molićemo neprijatelje za milost
BIVŠI američki predsednik Donald Tramp rekao je da su Sjedinjene Države izgubile saveznike i da su ostale "same na ostrvu".
Foto: EPA/prinstkrin/ilustracija
- Svi saveznici povezani su sa Kinom, Rusijom... Izgubili smo sve. Izgubili smo sve, definitivno smo sami na celom ostrvu. Ali ne brinite, sve ću ih vratiti - rekao je Tramp obraćajući se pristalicama u državi Teksas.
Bivši predsednik SAD takođe tvrdi da aktuelni lider Džo Bajden želi da pretvori Sjedinjene Države "u osiromašenu zemlju trećeg sveta u kojoj stalno dolazi do restrikcija struje".
- Amerikanci će bukvalno moliti naše neprijatelje za milost - zaključio je Tramp, komentarišući energetsku politiku Bajdenove administracije.
Prethodno je bivši predsednik rekao da se SAD kreću ka trećem svetskom ratu zbog nesposobnog rukovodstva Bajdenove administracije.
(Kurir)
Preporučujemo
POČINjE LOV NA EVROPSKE ŠPIJUNE: Čim kroče u Rusiju moraće da se prijave
12. 06. 2026. u 20:24
SPREČEN TEKSAŠKI MASAKR: Na desetine ranjenih u pucnjavi - napadač likvidiran (VIDEO)
12. 06. 2026. u 20:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: "Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana"
DRAGAN Marinković Maca je nedavno govorio o teškim životnim trenucima tokom rata u Sarajevu kada je trebalo da napusti porodični dom.
12. 06. 2026. u 13:09
Komentari (0)