UHAPŠENO SKORO 200 TERORISTA U IRANU: Snage bezbednosti demontirale 400 bombi
IRANSKI ministar obaveštajnih službi Esmail Hatib saopštio je danas da je njegovo ministarstvo uhapsilo desetine terorista širom zemlje od kraja marta ove godine.
Foto: AP Photo/Vahid Salemi
-Skoro 400 bombi je otkriveno i demontirano širom zemlje od početka tekuće iranske godine (počela 21. marta), rekao je ministar u intervjuu za nacionalnu televiziju, prenosi agencija Irna.
On je naveo da je u istom periodu širom zemlje uhapšeno skoro 190 terorista, dodajući da nisu bili povezani samo sa Islamskom državom, već i drugim grupama koje su, kako je naveo, stvorile zapadne zemlje.
Ministar je upozorio da neprijatelji nastoje da sruše Iran i da koriste različite metode da postignu svoj cilj.
BONUS VIDEO - RUSIJA: Visokoprecizna snajperska puška Astarta predstavljena na forumu Armija-2023
Preporučujemo
ZAPLENjENO VIŠE OD 980.000 BARELA: SAD zaustavile isporuku sirove nafte iz Irana
08. 09. 2023. u 18:33
MISLE DA SU CENTAR SVETA: Ovo su tri najsebičnija horoskopska znaka
11. 09. 2023. u 09:37
Sijamske bliznakinje (22) ne žele da se razdvoje - a jedna ima DEČKA (FOTO)
11. 09. 2023. u 10:39
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)