SAVETNIK ZELENSKOG O UBISTVU KIREJEVA: On nije bio član delegacije

Novosti online

07. 03. 2022. u 10:03

SAVETNIK ukrajinskog predsednika Mihailo Podoljak rekao je da ubistvo člana ukrajinske delegacije Denisa Kirejeva nije povezano sa radom delegacije.

САВЕТНИК ЗЕЛЕНСКОГ О УБИСТВУ КИРЕЈЕВА: Он није био члан делегације

Foto: Profimedija

- On nije bio član delegacije i, shodno tome, pucnjava nema nikakve veze sa radom delegacije. To je bilo van pregovaračkog procesa, bilo je u Kijevu, i to je bila neka vrsta sukoba - rekao je Podoljak.

On nije precizirao o kakvom sukobu je reč.

BONUS VIDEO - RUSKI TENKOVI SVE BLIŽE KIJEVU: Putinova armija napreduje ka glavnom gradu Ukrajine

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom