NARODNA MILICIJA ODGOVORILA VATROM: Momentalna osveta za ukrajinski napad
NARODNA milicija Luganske Republike otvorila je vatru na ukrajinske položaje, javlja RIA Novosti.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Akcija je usledila nakon što je ranije danas ubijen jedan pripadnik Narodne milicije u napadu ukrajinskog snajpera.
- Vatra je otvorena da bi se zaštitili civili i da bi se sprečile nove žrtve - navodi se u saopštenju Narodne milicije.
Zasada nema informacija o eventualnim žrtvama, kao i da li je neko povređen.
BONUS VIDEO: KRIZA KOJA BRINE CEO SVET - Da li će narasle tenzije oko Ukrajine eksplodirati u rat?
Preporučujemo
PUTIN O BOMBARDOVANjU JUGOSLAVIJE: "NATO je već jednom pokrenuo rat u Evropi"
15. 02. 2022. u 15:32
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)