PRINC ČARLS JE ZARAZIO? Buduća kraljica Engleske ima koronu i u izolaciji je
SUPRUGA britanskog prestolonaslednika princa Čarlsa, Kamila, pozitivna je na korona virus.
Foto: Tanjug/AP
- Njeno kraljevsko visočanstvo vojvotkinja od Kornvola bila je pozitivna na kovid-19 i u samoizolaciji je. Nastavljamo da se pridržavamo vladinih smernica - navodi se u saopštenju kraljevske rezidencije Klarens Haus u Vestiminsteru, prenosi Rojters.
Princ Čarls je prošle nedelje bio pozitivan na kovid-19 po drugi put, a i on i njegova supruga Kamila su u potpunosti vakcinisani protiv korona virusa.
BONUS VIDEO - ROĐENA KAO PRINCEZA, UMRLA KAO SKROMNA ŽENA: Srpska kraljica Marija je nekada bila uzor narodu
Preporučujemo
PRETI MU I BANKROT: Princ Endrju u nebranom grožđu, monarhija i vojska mu okrenule leđa
16. 01. 2022. u 00:32
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)