LANČANI SUDAR ZA GINISA: Zbog ledene kiše stotinu automobila i kamiona naleteli jedni na druge (VIDEO)
U AMERIČKOJ saveznoj državi Viskonsin došlo je do masovnog lančanog sudara u kojem je učestvovalo 100 vozila.
Foto: Printskrin
Saobraćajna nesreća dogodila se duž saobraćajnice I94 u okrugu Džekson.
U sudaru su učestvovala teretna i putnička vozila, preneli su lokalni mediji.
Kako je izvestila lokalna policija, u toj oblasti je padala ledena kiša koja je stvorila izuzetno opasne uslove na putu.
Državna policija ni hitna pomoć za sada nisu mogle ponuditi preciznije informacije o povređenima, ali je navedeno da je put blokiran, a građani su upozoreni da izbegavaju taj pravac.
Preporučujemo
LANČANI SUDAR U BEOGRADU: Saobraćajna nesreća kod Kule Nebojša (VIDEO)
23. 12. 2021. u 14:22
GRENEL DOBIO NOVI POSAO! Ambasador, obaveštajac, izaslanik sada i komentator
22. 12. 2021. u 23:47
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)