JAČINE JE 5,5 STEPENI RIHTERA: Zemljotres pogodio Argentinu
ZEMLjOTRES jačine 5,5 stepeni Rihtera pogodio je danas provinciju Santjago del Estero u Argentini, saopštile su seizmološke službe.
Foto: EMSC
Epicentar potresa nalazio se na dubini od 582 kilometara, prenosi Rojters.
Jačina zemljotresa prvobitno je bila procenjena na 6,1 stepeni.
Za sada nema podataka da li je potres izazvao materijalnu štetu i da li ima povređenih.
Preporučujemo
RASTE BROJ ŽRTAVA ZEMLjOTRESA U IRANU: Stradale dve osobe, 27 povređenih (VIDEO)
14. 11. 2021. u 19:04
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)