OGROMAN POŽAR BLIZU ANTALIJE: Hoteli bez struje i vode - Evakuacija u toku (FOTO, VIDEO)
U BLIZINI Antalije u mestu Sida oko 12 sati po našem vremenu izbio je šumski požar.
Foto: Adam Markuš
Požar je izbio u šumi nedaleko od Antalije. Zbog blizine turističkim mestima, u hotelima nema struje ni vode.
Dva sela su potpuno izgorela, a, kako saznajemo, evakuacija stanovništva je u toku. Još uvek se ne zna da li ima žrtava.
Vetar nosi i vatrena stihija se širi iako vatrogasci pokušavaju helikopterima da obuzdaju požar.
Preporučujemo
POŽAR KOD ŠIBENIKA: Vatrena stihija u Rogoznici, 24 vatrogasca na terenu (VIDEO)
28. 07. 2021. u 11:53
PRETE LI TURSKOJ NOVE MERE? Nagli skok novoobolelih, više od 19.000 u danu
27. 07. 2021. u 20:19
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)