RUSKI RAKETNI ČAMAC PRITEKAO U POMOĆ UKRAJINSKOM BRODU: Crnomorska flota u pola noći primila signal za pomoć, brod ostao bez struje
RAKETNI čamac ruske Crnomorske flote "Ivanovec" isplovio je kako bi pružio pomoć ukrajinskom ribarskom brodu u Crnom moru, koji se pokvario i na kojem su četiri osobe, saopštio je ruski Nacionalni centar za upravljenje odbranom.
FOTO: EPA
Navedeno je da je ukrajinski brod noćas poslao signal za pomoć, a kapetan broda je naveo da im je otkazao motor, da brod nema struje i da pluta bez kontrole, prenosi RIA Novosti.
Kapetan je takođe zatražio da o tome budu obavešteni predstavnici ukrajinskih vlasti.
Ruski Ivanovec je informaciju preneo Nacionalnom centru za kontrolu odbrane, koji je kontaktirao ukrajinske vlasti.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)