PANIKA U LOS ANĐELESU: Kolima probio ogradu aerodroma, na haubi imao ispisanu zbunjujuću poruku (VIDEO)

25. 06. 2021. u 23:18

AMERIČKA policija pokrenula je istragu o incidentu koji je dogodio u četvrtak uveče kada je jedan vozač kolima probio ogradu i ušao na međunarodni aerodrom u Los Anđelesu.

ПАНИКА У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Колима пробио ограду аеродрома, на хауби имао исписану збуњујућу поруку (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Youtube/ CBS Los Angeles

Na snimcima se vide policijski automobili kako po avionskoj pisti jure za sivom "mazdom" koja je na haubi imala ispisanu poruku S.O.S.

Foto: Printskrin Youtube/ CBS Los Angeles

Zbog incidenta bilo je zatvoreno nekoliko pisti koje su među najprometnijima u svetu.

Na kraju je vozač bio opkoljen sa više od 10 policijskih automobila.

Vozač je priveden, a povređenih u incidentu nema, navodi se u saopštenju policije na aerodromu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ČITAV GRAD U AUSTRIJI OSTAO ZATEČEN ZBOG SRBA: Evo šta su uradile delije (VIDEO)