JAK ZEMLJOTRES POGODIO HRVATSKU: Osetio se i u Banjaluci

Новости онлине/ Ј. К.

28. 12. 2020. u 07:13

ZEMLjOTRES jačine 5,2 stepena po Rihteru zabeležen je jutros 50 kilometara od Zagreba, a jako se osetio u samom gradu.

ЈАК ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ХРВАТСКУ: Осетио се и у Бањалуци

Foto: Printskrin

Zemljotres se osetio nešto pre 6:30 sati, a epicentar je bio 50 kilometara jugoistono od Zagreba i 13 kilometaara jugozapadno od Siska, na dubini od 2 kilometra, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki centar.

Čitaoci portala Index javljaju da se potres osetio u celoj kontinentalnoj Hrvatskoj, pa i na obali. RTRS javlja da se potres osetio i u Banjaluci.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki