AKCIJA U SARAJEVU: Jake policijske snage krenule u pravcu Ilidže, u toku je pretres migranata

Biljana Ristivojević

09. 09. 2020. u 08:49

JAKE policijske snage rano jutros su krenule u pravcu gradske četvrti Ilidže u Kantonu Sarajevo, a kako navodi sarajevski Avaz, u toku je pretres i pregled migranata u Migrantskom centru Blažuj.

АКЦИЈА У САРАЈЕВУ: Јаке полицијске снаге кренуле у правцу Илиџе, у току је претрес миграната

Foto: Arhiva VN

Portparol sarajevske policije Mirza Hadžiabdić rekao je za Avaz da je u toku policijska akcija, ali da ne može da otkriva više detalja.

Avaz navodi da su jake policijske snage krenule glavnom saobraćajnicom u pravcu Ilidže u nekoliko službenih kombija i vozila pod zvučnim i svetlosnim signalizacijama.


Ističe i da su migranti sve češće akteri i najtežih krivičnih dela i podseća da je nedavno ubijen migrant na Ilidži, kao i da je jedan teško povređen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?