SLAVIO ROĐENJE SINA KOG NIKADA NEĆE UPOZNATI: Tragična igra sudbine uzela život mladog oca iz Kočana

Novosti online

16. 03. 2025. u 22:50

TOŠE Bogdanov (30) iz Kočana slavio je rođenje sina i tragično je stradao u požaru u diskoteci "Puls".

СЛАВИО РОЂЕЊЕ СИНА КОГ НИКАДА НЕЋЕ УПОЗНАТИ: Трагична игра судбине узела живот младог оца из Кочана

Foto: Fejsbuk

Mladi Toše Bogdanov radio je u servisu za automobile, živeo je sa suprugom, koja se sinoć pre tragedije porodila.

- Toše je dobio sina i izašao je da proslavi rođenje deteta sa prijateljima. Hteo je da časti društvo i otišao je u diskoteku, a sad ga više nema - rekao je izvor upoznat sa slučajem.

Foto: Fejsbuk

U požaru koji je izbio u diskoteci nastradalo je 59, a povređeno preko 150 ljudi.

Istraga je pokazala da je reč o objektu veličine od oko 400 metara kvadratnih koji je imao samo dva protivpožarna aparata, saopštio je Ljupčo Kocevski, javni tužilac Severne Makedonije.

- Mesto je obezbeđeno, sutra ujutru biće nastavljena istraga i biće uključeni istražitelji iz Skoplja. Za sada imam saznanja da se obavljaju razgovori sa osumnjičenima. Za sada je određen pritvor za deset lica, a dvadeset je na informativnom razgovoru - objasnio je javni tužilac.

Kako je istakao, diskoteka je imala dvoja vrata, ali su samo jedna bila otvorena, dok je na drugima bio katanac.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)