POLICIJA U BOLNICI ČUVA UBICU IZ SANSKOG MOSTA: Nakon krvoprolića u Gimnaziji pokušao da se ubije
MEHEMEDA Vukalića (61), trostrukog ubicu iz Sanskog Mosta, na Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, gde je hospitalizovan jer je pokušao samoubistvo, čuvaju pripadnici MUP-a RS.
Foto: AP Photo/Edvin Zulic/Društvene mreže
Potvrdio je to izvor "Nezavisnih novina", koji pojašnjava da je to uobičajena procedura, i da su iz MUP-a Unsko-sanskog kantona tražili nadzor nad Vukalićem od kolega iz Srpske.
Podsećamo, domar Mehemed Vukalić, upao je na sastanak u školi, počeo da puca iz automatske puške i ubio tri osobe. Usmrtio je direktora Gimnazije Nijaza Halilovića, profesoricu engleskog Gordanu Midžan i sekretaricu Nisvetu Kljunić. Vukalić je nakon toga pucao u sebe, pa je zbog povreda hospitalizovan na UKC RS u Banjaluci.
BONUS VIDEO: PORODICE ŽRTAVA MASAKRA STIGLE U SUD: Na suđenju Urošu Blažiću danas svedoče oštećeni
Preporučujemo
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)