LEKARI SE BORE ZA ŽIVOT DEVOJČICE (11): Pijan se zabio u automobil u kome je bilo četvoro dece
STRAVIČAN sudar dogodio se sinoć oko 21 sat u Splitu kada se vozač (47) na raskrsnici Solinske i Vranjičkog puta zakucao u drugi automobil u kojem je bilo četvoro dece.
Foto: Profimedia
Policija je odmah uhapsila vozača za kog je, nakon alko-testa, utvrđeno da je imao čak 1,8 promila alkohola u krvi.
U kolima se sa decom nalazila i žena koja je zadobila teške telesne povrede zbog čega je zadržana u bolnici.
Dvoje 11-godišnje dece imaju lakše telesne povrede te su nakon medicinske obrade puštene na kućnu negu.
Devojčica (11) ima nagnječenje grudnog koša i hospitalizovana je na Klinici za dečju hirurgiju.
- Devojčica (11) ima više različitih povreda, a najozbiljinija je povreda glave. Smeštena je na odeljenju za intezivnu negu Klinike za dečje bolesti i u životnoj je opasnosti. Žena (43) ima prelome karlice i zadržana je na posmatranju u hirurškom šoku, dok je vozač (47) otpušten nakon medicinske obrade - kazao je šef Objedinjenog hitnog bolničkog prijema (OHBP) Josip Krnić, piše 24sata.hr.
Nakon što se jutros otreznio policija je nad njim započela kriminalističko istraživanje koje još uvek traje, a nakon čega će biti podnesena krivična prijava.
Do sada je utvrđeno da se radi o recidivistu u činjenju saobraćajnih prekršaja koji je već bio prekršajno prijavljivan zbog vožnje u alkoholiziranom stanju, prolaska kroz crveno svetlo i brzine.
BONUS VIDEO
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
HRVATI OPET NEGODUJU ZBOG REZOLUCIJE O JASENOVCU: "To je loš i nepotreban potez..."
02. 07. 2024. u 19:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)