SEDAM DANA TELO NIKO NIJE PREUZEO: Nermin Sulejmanović još nije sahranjen

TELO trostrukog ubice Nermina Sulejmanovića i dalje se nalazi u Komemorativnom centru u Tuzli, a do danas još uvek niko nije podneo zahtev za njegovo izuzimanje.

СЕДАМ ДАНА ТЕЛО НИКО НИЈЕ ПРЕУЗЕО: Нермин Сулејмановић још није сахрањен

Foto: Ap photo/Instagram/iron_bb24

Ovo je rekao za portal "Avaza" direktor Komemorativnog centra u Tuzli Faruk Latifagić.

Latifagić tvrdi da je netačna informacija koju su objavili pojedini mediji da je Sulejmanović ukopan negde kod Gračanice.

 - Nije to tačno. Telo je i dalje u hladnjači u Tuzli. Niko nije došao da ga preuzme. I mi čekamo šta će biti i ko će ga i kada ukopati. Sve ostalo su dezinformacije - rekao nam je Latifagić.

BONUS VIDEO: DRUGI PUT U ISTOM DANU: Ponovo krađa u crkvi u Vranju

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (5)

OSVEŽENJE, ADRENALIN I PORODIČNA ZABAVA: Vodič kroz najbolje akva-parkove u Srbiji ovog leta!