UHAPŠEN OTAC DEČAKA KOJI JE RANIO NASTAVNIKA: Ssumnjičen za dva krivična dela
OTAC 14-godišnjeg maloletnika G.M., koji je jutros teško ranio nastavnika Nedima Osmanovića u prostorijama Osnovne škole "Lukavac Grad" uhapšen je.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
On je saslušan u policijskoj stanici Lukavac, gde pojasnio sve okolnosti u vezi s ovim događajem i biće predat Tužilaštvu TK.
Otac je osumnjičen za krivično delo zapuštanje ili zlostavljanje deteta ili maloletnika i za krivično delo iz člana 72 Zakona o oružju i municiji TK (Neovlašćeno nabavljanje, držanje i prodaja oružja i bitnih delova za oružje), potvrđeno je iz Tužilaštva TK.
Policijski službenici MUP-a TK po naredbi nadležnog suda i nalogu Tužilaštva obavljaju pretres porodične kuće u Lukavcu.
(Avaz)
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)