INCIDENT U HRVATSKOJ: Deca mahala zastavom "Velike Albanije" pred Milanovićem (VIDEO)
29. 04. 2023. u 20:37
TEŽAK incident obeležio je dolazak predsednika Hrvatske Zorana Milanovića i njegovog albanskog kolege Bajrama Begaja u zadarske Arbanase.
Povezane vesti
MILANOVIĆ I PLENKOVIĆ ZAKOPALI RATNE SEKIRE ZBOG STRAHA OD SRBIJE: Sazvana hitna sednica Veća za nacionalnu bezbednost Hrvatske
NAKON četiri i po godine danas, 1. aprila, u Banskim dvorima danas će biti održane sednica Veća za nacionalnu bezbednost Hrvatske, a potom i sednica Veća za odbranu.
01. 04. 2026. u 11:11
OGLASIO SE MILANOVIĆ: Poslao važnu poruku građanima
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović oglasio se danas povodom snažnog nevremena koje je pogodilo taj grad, okolinu i delove Hrvatske i pozvao građane da slušaju uputstva nadležnih službi da bi se izbegle žrtve i apelovao na građansku solidarnost i uzajamnu pomoć svima.
27. 03. 2026. u 14:41
MILANOVIĆ ILI PLENKOVIĆ, ŠTA KAŽE NAROD? Objavljeni rezultati nove ankete, ocene se jednom političaru neće dopasti
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović ocenjen je kao najpozitivniji političar u zemlji, dok je premijer Andrej Plenković ponovo na vrhu liste najnegativnijih, pokazuje redovno mesečno istraživanje CRO Demoskop koje objavljuje RTL Danas.
09. 03. 2026. u 07:39
Najnovije iz rubrike
IZRAEL PRISTAO DA ZAJEDNO SA SAD OBUSTAVI NAPADE NA IRAN: Primirje će trajati dve nedelje, nema bombardovanja dok traju pregovori
IZRAEL je deo dvonedeljnog primirja koje je predsednik SAD Donald Tramp objavio svega sat i po pre isteka roka koji je dao Iranu da otvori Ormuski moreuz ili se suoči sa eskalacijom vojnih napada na civilnu infrastrukturu, izjavio je visoki zvaničnik Bele kuće za CNN.
08. 04. 2026. u 00:58
TRAMP PRISTAO DA ODLOŽI RAZORNI NAPAD NA DVE NEDELJE: Eksplozije kod američke ambasade; Teheran žestoko preti
RAT na Bliskom istoku ušao je u 39. dan. Ultimatum koji je predsednik SAD Donald Tramp dao Iranu da prihvati pregovore zvanično ističe u sredu u 2 ujutru po srpskom vremenu. Američki predsednik je zapretio da će uništiti čitavu civilizaciju ako Teheranne prihvati dogovor.
07. 04. 2026. u 07:31 >> 00:50
TRAMP ODUSTAO OD STRAŠNOG NAPADA NA IRAN
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp odustao je od najavljenog napada na Iran.
08. 04. 2026. u 00:47
OBRT - ŠAMAR BESNOM TRAMPU: Amerika preti genocidom, Iran im uništava baze
Iračka protivvazdušna odbrana je presrela tri drona i svi su pali u reku Tigar, prenosi Al Džazira.
08. 04. 2026. u 00:00
MAKRON POVUKAO POTEZ: Ovo je reakcija Pariza na Trampove genocidne pretnje
FRANCUSKI predsednik Emanuel Makron sazvao je hitnu sednicu Saveta odbrane nakon pretnji američkog predsednika Donalda Trampa Iranu.
07. 04. 2026. u 23:58
Branko
29.04.2023. 20:48
Baš super, sad vidimo te vrednosti EU.