GOSTOVANJE "MALOG BLAGA": Diplomska predstave na Sceni "Raša Plaović" Narodnog pozorišta
U OKVIRU podrške koju Narodno pozorište pruža mladim umetnicima, u četvrtak, 22. aprila, na Sceni "Raša Plaović" gostuje Fakultet dramskih umetnosti sa studentskom predstavom "Malo blago", diplomskom predstavom Nevene Mijatović koja je rađena u produkciji FDU, a i FIST-a.
Narodno pozorište u Beogradu
Predstava je rađena po istoimenom tekstu savremene irske spisateljice Elejn Marfi, ali je prilagođena i našem mentalitetu.
Igraju: Dragana Varagić, Milena Coka Đorđević i Stanislava Nikolić.
Preporučujemo
RASKOŠNA I HIPNOTIČKA IGRA: Ognjenu Vučiniću uručeno priznanje "Smiljana Mandukić"
27. 02. 2026. u 17:56
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)