S.A.R.S OTVORIO „TVRĐAVU MUZIKE“ NA SMEDEREVSKOJ TVRĐAVI : Četiri koncerta do 13. avgusta

Jelena Ilić

11. 08. 2023. u 10:32

„ Tvrđavu muzike“ u Malom gradu Smederevske tvrđave, u četvrtak uveče, fenomenalnom, gotovo dvočasovnom svirkom, otvorio je beogradska grupa S.A.R.S.

С.А.Р.С ОТВОРИО „ТВРЂАВУ МУЗИКЕ“ НА СМЕДЕРЕВСКОЈ ТВРЂАВИ : Четири концерта до 13. августа

Ilustracija/Foto: Nenad Zivanovic

Ovogodišnje izdanje festivala do 13. avgusta obeležiće nastupi vrhunskih grupa u jedinstvenom spoju muzičkih žanrova, od popa, roka do elektronike i alternativne muzike.

U petak, 11.vgusta nastupa grupa Divanhana, potom 12. avgusta koncert će imati Artan Lili. dok grupa „Sale i sedlari“ ima zakazan nastup 13. avgusta.

Svi nastupi će biti u Malom gradu Smederevske tvrđave od 21.00 čas. Ulaznice su u prodaji, a  mogu se kupiti pred koncerte na ulazu u Mali grad.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?