BITEF TIM U MISIJI "ZA ČISTIJE SUTRA": U skladu sa sloganom "Na ivici budućnosti", organizovana akcija čišćenja na Fruškoj gori

В.В.С:

17. 08. 2021. u 15:34

OVOGODIŠNjE 54 i 55. izdanje Bitefa održaće se u septembru pod sloganom "Na ivici budućnosti", sa tematskom orijentacijom na pitanja ekološke krize. Na taj način, svojim programom ali i pratećim aktivnostima, Bitef skreće pažnju na ove probleme, edukuje članove tima i publiku sa namerom da inspiriše svakog pojedinca da svojim delovanjem doprinese očuvanju životne sredine.

БИТЕФ ТИМ У МИСИЈИ ЗА ЧИСТИЈЕ СУТРА: У складу са слоганом На ивици будућности, организована акција чишћења на Фрушкој гори

Bitef

Predvođena selektorom i direktorom festivala, Ivanom Medenicom i Milošem Latinovićem, jedna od takvih aktivnosti je i akcija sakupljanja otpada "Za čistije sutra" koja je ovih dana održana na Fruškoj gori.

Bitef tim sa predstavnicama medija, kao i lokalnim volonterima, uputio se u Nacionalni park Fruška gora i u višečasovnoj akciji očistio, prikupio i sortirao otpad pronađen u okolini Popovičkog jezera. Prikupljeno je nekoliko kilograma reciklabilnog otpada koji će biti iskorišćen u različite svrhe.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki